Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Profilitec

Profilitec - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Profilitec: odkryj ceny, katalogi i nowości

Od 1966 roku nasza grupa jest jednym z wzorcowych producentów profili na rynku europejskim. Z biegiem lat produkcja rozrosła się i zróżnicowała, dzięki czemu dojrzeliśmy do firmy o wysokich umiejętnościach technicznych, mogącej zaoferować szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie pokryć podłogowych i ściennych o pełnej gamie profili, na którą zwracamy szczególną uwagę płytki do listew dekoracyjnych zapewniają najwyższą profesjonalną wydajność, nie zaniedbując innych pokryć, takich jak marmur, drewno lub niektóre laminaty do podłóg komercyjnych/przemysłowych z szeroką gamą uniwersalnych profili łączeniowych. Dobrze ugruntowani na rynku krajowym, jesteśmy obecni w ponad 65 krajach. Nasza rozległa sieć punktów sprzedaży i hurtowni doprowadziła nas do dobrze zorganizowanej i coraz bardziej cenionej reputacji wśród głównych deweloperów projektów, których dostarczaliśmy i wspieraliśmy niezawodnie bez żadnej bariery językowej: nasz zespół wsparcia technicznego i handlowego pracuje w 10 różnych językach.Naszą siłą napędową jest poszukiwanie rozwiązań problemów związanych z układaniem wykładzin podłogowych i ściennych. Od 1994 roku nasze kluczowe procesy produkcyjne są rygorystycznie testowane i sprawdzane pod względem jakości, ze szczególnym uwzględnieniem stopów i składników kruszyw stosowanych materiałów. Zwracamy szczególną uwagę na budowniczych, ponieważ na etapie instalacji napotykają oni wiele problemów ze względu na konieczność przestrzegania lokalnych norm i przepisów budowlanych. Dzięki ścisłej współpracy z architektami, deweloperami i głównymi budowniczymi możemy zdobyć duże doświadczenie i wrażliwość we wszystkich prywatnych i publicznych projektach budowlanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szerokie wsparcie techniczne przy instalacji produktu. Regularnie wysyłamy biuletyny, aby informować naszych klientów o nowych innowacjach produktowych.Nasz zespół kierowniczy prowadzi zaplanowane warsztaty dla wszystkich pracowników sprzedaży i administracji, aby zapewnić wszystkim dobrą koordynację. Oczywiście w godzinach pracy jest bezpośredni kontakt z obsługą klienta w celu uzyskania wsparcia technicznego lub handlowego. PROFILITEC® bierze udział w większości międzynarodowych targów, na których zawsze jesteśmy zainteresowani spotkaniem z naszymi klientami, którzy każdego roku powiększają się o tysiące. W rzeczywistości co roku układane jest ponad 10 milionów metrów naszych profili. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym cenionym i szanowanym klientom, którzy od lat odnoszą z nami sukcesy.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek