Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Prisma

Prisma - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Prisma: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 1983 roku w San Polo di Piave w Treviso firma Prisma jest włoskim producentem kontraktowym profesjonalnych kuchni i rozwiązań gastronomicznych ze stali nierdzewnej AISI 304. Nasze projekty są przeznaczone do pracy w środowiskach spożywczych i napojów zarówno w sektorach lądowym, jak i morskim i gwarantują perfekcyjne wykonanie wszystkich czynności i czynności wymaganych w kuchni najwyższej klasy.Szeroki asortyment Prismy obejmuje rozwiązania dla hoteli i hotelarstwa. Restauracje firmowe, profesjonalne kuchnie i lady barowe to gwarancja jakości każdego projektu.Dzięki swojemu technicznemu i przemysłowemu know-how oraz 40-letniemu doświadczeniu, Prisma z powodzeniem zbudowała swoją markę na rynku międzynarodowym, stając się punktem odniesienia w sektorze gastronomicznym oraz promując nową kulturę i profesjonalizm w gastronomii sektora poprzez swoje produkty.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek