Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Praddy

Praddy - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Praddy: odkryj ceny, katalogi i nowości

Praddy to wiodący portugalski producent mebli kontraktowych, urodzony i wychowany w mieście o wielowiekowej historii rzemiosła i produkcji mebli w Portugalii.Dziedzicząc pasję i know-how wielu minionych pokoleń oraz wierząc w kreatywność przyszłych, Praddy stara się rozwijać tę kulturę i budować ją na całym świecie.Praddy docenia: SukcesPonieważ obszar projektowy jest naszą podstawową działalnością, naszym głównym celem jest dostarczanie naszym profesjonalnym klientom najlepszych narzędzi do osiągnięcia sukcesu. Nasze studio pracuje na pełny etat, realizując projekty i zapewniając osiągnięcie celu.Praddy docenia: zaufaniePodstawą każdej relacji, zarówno biznesowej, jak i osobistej, jest zaufanie. Nasi klienci oddają swoje marzenia w nasze ręce, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dotrzymać słowa i nigdy nie zmarnować zobowiązania Zaangażowanie.Statystyki Praddy'ego: poprawaDoskonałość nie istnieje, ale to nie powód, by do niej nie dążyć. Dążenie do doskonałości i jakości było naszą ścieżką od pierwszego dnia, od naszych produktów do naszych usług, stale oceniamy naszą pracę, aby prawidłowo się rozwijać.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek