Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: PPPattern

PPPattern - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. PPPattern: odkryj ceny, katalogi i nowości

PPPattern to pierwsza marka poświęcona włoskiej kreatywności seryjnej: niedroga kreatywność z innowacyjnym i specyficznym włoskim akcentem, skoncentrowana na wysokiej jakości produkcji i rzemiośle. Opracowują swoje wzory na różne formaty, zarówno innowacyjne, jak i tradycyjne.Urodzony pod koniec 2018 roku w celu oferowania różnych produktów - tapet / plakatów, a także projektowania papeterii i przedmiotów do wystroju domu - dzięki wyłącznemu wkładowi ponad 40 włoskich twórców/artystów z różnych dyscyplin: street art, ilustracja , infografika, kierunek artystyczny , sztuka cyfrowa, komiksy, design, architektura.Firma poszukuje młodych talentów poprzez otwarte nabory i promuje możliwości wzajemnego rozwoju kulturalnego.PPPattern prosi starannie wyselekcjonowanych młodych włoskich artystów/kreatyków/profesjonalistów o zaprojektowanie tylko oryginalnych wzorów. Zamieniają takie wzory w produkty do dekoracji domów, biur i każdego rodzaju przestrzeni. Firma ta jest również w stanie zaprojektować i wyprodukować kolekcje ad hoc pod konkretne potrzeby klientów w logice biznesowej B2B (np. zeszyty z różnymi ręcznie robionymi oprawami, tapety na zamówienie, różne rodzaje okładek, nowe wzory miejsc i tematów).PPPattern jest modny, kolorowy, praktyczny, dobrze przemyślany i wykonany we Włoszech.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek