Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Potocco

Potocco - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Potocco: odkryj ceny, katalogi i nowości

Włoska kreatywność, tradycje rzemieślnicze i międzynarodowe powołanie to cechy wyróżniające Potocco, firmę rodzinną założoną w 1919 roku przez Domenico Potocco w Manzano (Udine). Z małego warsztatu rzemieślniczego produkującego krzesła, Potocco przez lata przekształciło się w dużą rzeczywistość przemysłową, specjalizującą się w produkcji mebli mieszkalnych i użytkowych, nadających się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Historia doskonałości obejmująca cały XX wiek¸ na trajektorii wzrostu, która od czasu naszego udziału w pierwszych targach Salone del Mobile jako partnera założycielskiego, doprowadziła Potocco do współpracy z największymi międzynarodowymi firmami projektowymi i osiągnięcia dla siebie ważnej roli w historia sukcesu Made in Italy. Obecnie firmą zarządza Antonino Potocco i wspierają ją jego córki Alice i Marianna, piąte pokolenie rodziny. Firma jest obecna na całym świecie dzięki solidnej i rozległej sieci dystrybucji oraz niedawnemu otwarciu oddziałów Potocco USA i Potocco w regionie Azji i Pacyfiku. Nasze korporacyjne dziedzictwo tradycji rzemieślniczej pozwoliło Potocco przez lata połączyć zalety nowoczesnej produkcji w serii z dbałością o szczegóły typowe dla procesów rzemieślniczych. Po stuletniej historii firma nadal zarządza wewnętrznie wszystkimi etapami produkcji, nawet tymi najdelikatniejszymi, od ręcznego tkania po obróbkę drewna i różnych innych materiałów. Idealne połączenie, w którym tradycja i innowacja spotykają się, aby zagwarantować najwyższe standardy jakości i spełnić każde życzenie klienta poprzez największą możliwą indywidualizację. Zasadniczo drobiazgowe badania, które zaczynają się od prototypów, fundamentalny krok w realizacji produktów, który pozwala nam je testować, modyfikować i doskonalić, aby za każdym razem uzyskać najlepszy wynik. Każdy produkt jest analizowany w najdrobniejszych szczegółach, monitorowany na każdym etapie i finalnie wykonany jak garnitur szyty na miarę. Badania, dobór najlepszych materiałów, ale przede wszystkim pasja do tej pracy, sprawiają, że każda kreacja Potocco jest wyjątkowa w doskonałej mieszance krawiectwa, eksperymentowania i jakości. Propozycje Potocco mają na celu zarówno wyposażenie kontraktowe, jak i domowe.Głęboki i nierozerwalny związek firmy ze światem wyposażenia projektowego znajduje dalszy wyraz w tym sektorze, do którego sukcesu przyczynia się zdolność naszej firmy do dostarczania specyficznych i wysoce spersonalizowanych rozwiązań w różnych obszarach planowania projektów. Wzmocnione know-how i doświadczeniem zdobytym w prawie stuletniej działalności, charakteryzującej się stałym szacunkiem dla badań technologicznych i projektowania, projekty kontraktowe Potocco obejmują cały zakres działalności, od gastronomii po lokale handlowe, od handlu detalicznego po marynistyczne.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek