Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Pivato

Pivato - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Pivato: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 1969 roku jako warsztat stolarski, Pivato skoncentrowało się na oferowaniu i dostarczaniu klientom produktów wysokiej jakości. Pivato projektuje i produkuje drzwi wewnętrzne od ponad 25 lat. Elegancki design, kunszt wykonania i szeroka gama rozwiązań szytych na miarę to cechy, które sprawiają, że te drzwi wewnętrzne są ważnym elementem każdego domu. Rodzina Pivato wytwarza wszystkie swoje produkty w całości we Włoszech, zachowując i pielęgnując pasję i kulturę do drewna, zachowując cenną tradycję rzemiosła i know-how.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek