Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Paver

Paver - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Paver: odkryj ceny, katalogi i nowości

Od lat sześćdziesiątych misją Ing. Giuseppe Parenti jest ulepszanie środowiska za pomocą trwałych i innowacyjnych produktów.Jeszcze podczas studiów inżynierskich założył firmę Paver Costruzioni, która produkuje materiały betonowe do zastosowań w budownictwie lądowym, rolniczym i przemysłowym.Kariera przerywana licznymi przełomowymi patentami, zawsze dostarczająca oryginalnych rozwiązań dla ciągle zmieniających się wyzwań, przed którymi stoją nowoczesne budynki. Energia odnawialna, oszczędność energii, dobrostan zwierząt, ochrona przed trzęsieniami ziemi, wyposażenie terenu, infrastruktura drogowa to obszary, w których nasze rozwiązania są przydatne.Dziś Paver Group posiada we Włoszech cztery zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 600 000 m², z czego ponad 50 000 jest zakrytych i zatrudnia 360 osób.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek