Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Pandemic Design Studio

Pandemic Design Studio - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Pandemic Design Studio: odkryj ceny, katalogi i nowości

Pandemic Design Studio zostało założone w 2017 roku i znajduje się poza Filadelfią, PA., USA. Jest to wielokrotnie nagradzana, opublikowana i chroniona patentem firma projektowo-produkcyjna, specjalizująca się w innowacyjnej, organicznej i współczesnej ceramice, oświetleniu i meblach. Chociaż linie produktów różnią się pod względem estetyki materiałów, wszystkie są głęboko zakorzenione w idei, że to części tworzą całość, a całość jest żywa i zmienia się. Pandemic Design Studio szczyci się projektowaniem i tworzeniem oryginalnych, funkcjonalnych i ponadczasowych produktów, które przeniosą Twoją przestrzeń na wyższy poziom.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek