Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Ottostumm

Ottostumm - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Ottostumm: odkryj ceny, katalogi i nowości

Wieża Otto | Mogs to efekt doskonałego połączenia szwajcarskiej technologii i włoskiej kreatywności.Zainspirowany dziedzictwem Bauhausu, ale wzbogacony elegancją „włoskiego stylu”, Ottostumm | Mogs projektuje i produkuje systemy okienne i drzwiowe o wyjątkowej elegancji i wyjątkowej wydajności. Opracowany z materiałów wysokiej jakości - stali malowanej, stali naturalnej, stali Cor-Ten, stali nierdzewnej i brązu architektonicznego - Ottostumm | Systemy Mogs oferują wysokiej jakości rozwiązania dla każdego wyzwania projektowego, czy to w renowacji, czy w nowoczesnej architekturze.Rezultatem jest niezwykłe piękno.Wąskie profile do minimalistycznych okien i drzwiOtto Stumm | Mogs to najcieńszy profil do okien i drzwi w architekturze: tylko 18 mm widoczny profil rurowy zapewnia wyjątkowo czyste linie.Specjalne powierzchnie, takie jak polerowana stal nierdzewna i brąz architektoniczny, umożliwiają wykonanie okien i drzwi o najwyższej klasie stylu.Szczęśliwa seria FerroFinestra, od walcowanych na gorąco profili w stylu angielskim po szeroki zakres wymiarów nowego W75 z przegrodą termiczną, jest z powodzeniem stosowana w wielu nagradzanych projektach budynków instytucjonalnych, komercyjnych i wysokiej klasy budynków mieszkalnych.jakość, bezpieczeństwo i wydajnośćWyprodukowano w Szwajcarii na liniach produkcyjnych o wysokiej precyzji, Ottostumm | Profile stalowe Mogs są produkowane z ciągłej formowanej i spawanej blachy stalowej o grubości nie mniejszej niż 2 mm (z wyjątkiem serii 15/10), co znacznie zwiększa odporność na włamanie.Głębokość profilu (65 -75 mm) jest przeznaczona do wszystkich typów szyb podwójnych i potrójnych, aby zapewnić maksymalną oszczędność energii.Otto Stumm | Systemy Mogs są certyfikowane przez najbardziej renomowane instytuty, w tym IFT Rosenheim.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek