Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Ottiu

Ottiu - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Ottiu: odkryj ceny, katalogi i nowości

Ottiu to reinterpretacja stylu życia z połowy wieku w wyjątkowych meblach tapicerowanych o wyszukanych wzorach. Zanurz się w efektownej kolekcji, która wykracza daleko poza meble tapicerowane. Każdy element projektu to znacznie więcej niż element dekoracyjny... to bohater Twojej przestrzeni życiowej, gwiazda Twojego domu.Kreacje Ottiu opowiadają historie o wielkości Hollywood. Łącząc wyrafinowanie i seksapil, odziane w gładki aksamit, każda lokalizacja staje się idealnym planem filmowym, gdzie zmysłowe projekty są scenariuszem dla twoich tajemniczych pragnień. Każde pomieszczenie staje się pełnym wdzięku schronieniem dzięki tym bogatym dodatkom, które sprawią, że poczujesz się jak klasyk otoczony blaskiem złotej ery.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek