Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Oltremateria

Oltremateria - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Oltremateria: odkryj ceny, katalogi i nowości

Projekt OLTREMATERIA® został pomyślany jako punkt odniesienia dla zielonego życia, łącząc technologiczne know-how z ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań w celu tworzenia środowisk zrównoważonych środowiskowo, poprawy obecnej i przyszłej jakości życia oraz ochrony ekosystemu. Mówienie o OLTREMATERII® oznacza odkrycie certyfikowanego systemu na bazie wody o ciągłej powierzchni. Możliwość dostosowania produktu jest nieograniczona: wewnątrz i na zewnątrz, na powierzchniach pionowych i poziomych, z doskonałą wydajnością nawet na błyszczących podłogach, do zastosowania na powierzchniach płaskich lub teksturowanych, z możliwością dostosowania koloru i składu, nietoksyczny, ognioodporny, oddychający i mrozoodporny.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek