Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Olimpia Splendid

Olimpia Splendid - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Olimpia Splendid: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 1956 roku Olimpia Splendid jest wiodącą firmą klimatyzacyjnądzięki szerokiej gamie produktów jest obecny w branży klimatyzacji, ogrzewania, uzdatniania powietrza, systemów wodnych i pomp ciepła. Olimpia Splendid jest sprzedawana w około 45 krajach na całym świecie. Otwarte w 1956 roku główne biuro i fabryka w Gualtieri (Reggio Emilia) jest siedzibą Grupy i jej bazą logistyczną na terenie krajuzakład w Cellatica, w prowincji Brescia, zajmuje się produkcją swoich odlotów - klimatyzacji i urządzeń hydronicznych. Oprócz włoskich zakładów produkcyjnych istnieje biuro produkcji i sprzedaży w Szanghaju (Chiny), biuro sprzedaży w Madrycie (Hiszpania) oraz, jako niedawny dodatek, biuro sprzedaży w Paryżu (Francja).

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek