Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Nusco

Nusco - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Nusco: odkryj ceny, katalogi i nowości

Nusco Doors (obecnie Nusco SpA) to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą drzwi i okien, z jednym z największych udziałów rynkowych w ostatnich latach (baza danych). Główne biura i produkcja znajdują się w Nola (NA) i Bukareszcie (Rumunia) na powierzchni produkcyjnej ponad 40 000 metrów kwadratowych. Siedziba główna w Noli to w szczególności biura i salony wystawowe o powierzchni wystawienniczej 1000 m2. Całkowita produkcja sięga tysiąca sztuk dziennie, co daje łącznie około 200 000 portów wysyłanych każdego roku. Nusco oferuje kompletny katalog drzwi wewnętrznych, drzwi i okien pancernych, przy użyciu doskonałej jakości materiałów i technik projektowych oraz najnowocześniejszych wykończeń, z szeroką gamą średnich i średnich / wysokich linii autobusowych gotowych do dostawy. Ogromna jest różnorodność modeli, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów, z naciskiem na design i stosunek jakości do ceny. Dziś Nusco SpA jest jednym z największych producentów drzwi i okien z przedstawicielstwami w różnych krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.MisjaMisją Nusco jest „poprawa jakości życia, tworzenie ekscytujących środowisk”. Podstawowe wartości to badania, innowacje, projektowanie badań i dbałość o szczegóły, aby zapewnić wysokiej jakości produkty, które spełniają potrzeby dostosowania się do rynku. Dążenie do jakości skłoniło firmę do przyjęcia polityki środowiskowej mającej na celu rozwój produktów i procesów, które minimalizują wpływ jej działalności na środowisko, promując świadomość ekologiczną wśród ogółu społeczeństwa i pracowników wewnętrznych, w celu zwrócenia uwagi na dostawców, którzy wykonują podobne inicjatywy środowiskowe.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek