Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: NPI Italia

NPI Italia - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. NPI Italia: odkryj ceny, katalogi i nowości

Grupa Parigi, podzielona na dwa zakłady produkcyjne we Włoszech, jeden w Monza, a drugi w Soncino, jest obecnie zarządzana przez przedsiębiorców drugiej generacji i stanowi pewien punkt odniesienia dla operatorów instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i AGD.Ciągłe inwestycje w nowe technologie i systemy automatyki, ciągłe szkolenie personelu we wszystkich dziedzinach, zgodność ze światowymi standardami są w stanie zagwarantować wysoką jakość produkcji 100% Made in Italy.Grupa Parigi z solidnymi włoskimi korzeniami eksportuje obecnie ponad 65% swoich obrotów. Skłonność założyciela do ukierunkowania sprzedaży na eksport oraz silny impuls drugiego pokolenia do rozwoju w kierunku krajów pozaeuropejskich sprawiły, że Parigi jest w wielu krajach grupą eksportową o silnej tradycji przemysłowej i niekwestionowanym znakiem uznania dla wysokiej jakości swoich produktów. Obecność na włoskim rynku klientów bezpośrednich (OEM) oraz hurtowników i detalistów jest również istotnym punktem siły grupy.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek