Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Now & Future

Now & Future - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Now & Future: odkryj ceny, katalogi i nowości

NOW & FUTURE skupia się na teraźniejszości i bada nieskończone możliwości współczesnego projektowania i przyszłego życia. Dzięki podstawowej koncepcji „projektowania, udostępniania, mody i ochrony środowiska”, która opiera się na chińskiej kulturze, integruje międzynarodowe wizje i obejmuje różnorodne elementy, zbudujemy markę gospodarstwa domowego o innowacyjności i jakości. Produkty przekazują pozytywne i zorientowane na przyszłość podejście do życia, prosty i przyjazny dla środowiska smak życia oraz naturalny i wygodny styl życia użytkowników. To nieustanne dążenie projektantów do nawiązania emocjonalnej interakcji z użytkownikami i dzielenia się pięknymi projektami z większą liczbą osób. Marka NOW & FUTURE zaprezentowała doskonałe wykonanie produktów z dojrzałym parametrycznym projektem i technologią, a detale wszędzie świadczyły o jakości. Marka NOW & FUTURE nieustannie bada relacje między produktami a przestrzenią, poszerzając nieskończoną wyobraźnię ludzi o przestrzeni życiowej przyszłości.Design pochodzi z życia - poprzez obserwację i myślenie o życiu, projektanci interpretują różne rzeczy na świecie z ich unikalnych perspektyw, dążąc do stworzenia lepszego stylu życia i doświadczenia.Design ma epokowy charakter – design nie powinien być definiowany przez styl. Prace projektantów z różnych epok noszą logo tamtej epoki i są naturalnym objawieniem i wyrazem stylu życia projektantów z epoki.Design jest demokratyczny - Dobry design nie powinien stać się luksusem. To nieustanne dążenie projektantów do tego, aby więcej osób cieszyło się pięknymi wrażeniami, jakie niosą ze sobą doskonałe produkty.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek