Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Novowood

Novowood - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Novowood: odkryj ceny, katalogi i nowości

Iperwood narodził się w 2002 roku z dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu prac bioinżynieryjnych, zgromadzonego w firmie specjalizującej się w pracach morskich i wiodącej na rynku portowym.Działania w tym obszarze obejmują zarówno ochronę brzegów kanałów i rzek, jak i prace morskie i miejskie.Do realizacji takich prac Iperwood od zawsze wykorzystywał jako materiały budowlane egzotyczne gatunki drewna o wysokiej jakości i trwałości, które w rzeczywistości posiadają doskonałe właściwości fizyko-mechaniczne, łącząc funkcjonalność i estetykę w doskonałej harmonii z otoczeniem.Iperwood zajmuje się również projektowaniem prac z wykorzystaniem drewna oraz dostawą materiałów przydatnych do ich wykonania.Od 2005 roku Novowood jest marką, pod którą Iperwood Srl demonstruje szacunek dla środowiska i dbałość o technologie przyjazne środowisku We współpracy z Wydziałem Inżynierii Materiałowej Uniwersytetu w Ferrarze opracowaliśmy produkt o znacznie wyższych parametrach niż porównywalne materiały na rynku pod względem estetyki, trwałości, wytrzymałości mechanicznej i wreszcie dlatego, że nie zawiera zanieczyszczeń, takich jak PVC. Novowood to materiał kompozytowy, który zastępuje drewno i składa się w 70% z drewna pochodzącego z recyklingu iw 30% z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE), również pochodzącego z recyklingu. Novowood to produkt w 100% nadający się do recyklingu, ponieważ można go w pełni zregenerować po zakończeniu swojego cyklu życia. Podane w naszych badaniach powody głębszego zrozumienia tego materiału były związane głównie z zapotrzebowaniem i potrzebą zapewnienia produktu o dużej trwałości nawet w bardzo agresywnych warunkach, takich jak środowiska morskie lub narażone na stałe i bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Novowood jest bezobsługowy, stabilny (nie odkształca się z upływem czasu), nie odpryskuje, nie blaknie, jest odporny na słońce, lód i deszcz, jest ognioodporny, odporny na termity, owady i grzyby, zachowuje się jak prawdziwe drewno.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek