Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Novello

Novello - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Novello: odkryj ceny, katalogi i nowości

Novello to długoletnia marka w branży mebli łazienkowych z dużym doświadczeniem i wysokimi zdolnościami produkcyjnymi. W oparciu o to ważne tło, wypracowane w ciągu ponad 55 lat działalności, firma zdecydowała się ostatnio podążać ścieżką wzornictwa i wysokiej jakości, aby dalej kwalifikować swoją markę.Najnowsze kolekcje Novello mają urzekającą estetykę i są bardzo wszechstronne dzięki modułowym elementom i różnym wykończeniom, które pozwalają na personalizację łazienki. Wszystko to przyczyniło się do stałego rozwoju Novello i jego zdolności do ugruntowania swojej pozycji zarówno na rynku włoskim - z 400 punktami sprzedaży - jak i na rynku międzynarodowym (kraje europejskie i pozaeuropejskie) z ważnymi i prestiżowymi zamówieniami kontraktowymi.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek