Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Novellini

Novellini - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Novellini: odkryj ceny, katalogi i nowości

Grupa Novellini, europejski lider w produkcji kabin prysznicowych i wanien z hydromasażem, z fabrykami we Włoszech i Francji, oddziałami w głównych krajach europejskich i biurami sprzedaży na całym świecie. Obecna roczna produkcja wynosi 1 300 000 sztuk, a całkowita powierzchnia fabryki to ponad 200 000 m² z 900 pracownikami i partnerami. Każdy z naszych produktów został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z najnowszymi europejskimi normami w zakresie jakości, bezpieczeństwa i poszanowania środowiska. Stosowanie procesów produkcyjnych o niskim wpływie na środowisko, zmniejszona emisja zanieczyszczeń i znaczne zmniejszenie zużycia energii to natychmiastowe odpowiedzi na problemy stale zmieniającego się świata. Od surowców do gotowego produktu: produkty Novellini powstają dopiero po dokładnych badaniach projektowych, analizach i planowaniu przemysłowym. Integracja, automatyzacja i umiejętności organizacyjne to słowa kluczowe charakteryzujące cały proces produkcyjny, który odbywa się w całości w europejskich zakładach. Wszystkie fazy, od surowców po półprodukty i montaż komponentów, zostały zaplanowane i przetestowane, aby zapewnić najwyższy poziom standardów zgodnych z międzynarodowymi standardami. Wszystkie materiały użyte do pakowania nadają się w pełni do recyklingu i są zgodne z dyrektywą UE 94/62.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek