Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Non Sans Raison

Non Sans Raison - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Non Sans Raison: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 2008 roku, Non Sans Raison to francuska firma, która projektuje i produkuje zastawę stołową i przedmioty designerskie. Szybko stała się wiodącą postacią w świecie porcelany Limoges w ciągu zaledwie dekady: Non Sans Raison odważnie wprowadza innowacje w porcelanie i zastawie stołowej Limoges. To świeże spojrzenie na zastawę stołową i możliwości tchnięcia nowego życia w powstałą ponad 250 lat temu sztukę industrialną. Jej prace rzucają wyzwanie dzisiejszym tradycyjnym kodeksom społecznym i gastronomicznym i odzwierciedlają radykalnie zmieniający się styl życia. Non Sans Raison wykorzystuje porcelanę jako punkt wyjścia do doświadczeń wykraczających poza zastawę stołową. Porcelana Non Sans Raison odzwierciedla bogaty wszechświat estetyczny, czerpiąc inspirację z dzisiejszych historycznych sztuk pięknych i popkultury, ale także przewidując jutrzejsze innowacje projektowe, dzięki różnorodności twórczej współpracy z artystami, szefami kuchni i nowymi grafikami, a także jej zaangażowaniem w starannie wyselekcjonowanych wydarzeniach publicznych na żywo. Poprzez innowacje, Non Sans Raison rozwija i wzbogaca doświadczenie i dziedzictwo rzemieślnicze porcelany Limoges, tworząc współczesne przedmioty, które dostosowują się do zmieniających się zwyczajów i zwyczajów konsumentów, zawsze szanując tradycje przodków i używając najlepszych materiałów wysokiej jakości. Jakość. Francuska firma jest obecna na rynku globalnym i ma już ugruntowaną pozycję na rynku luksusowych hoteli, restauracji i hotelarstwa, a także w sklepach koncepcyjnych i galeriach. Ostatnie projekty obejmują Restaurant Noto w La Salle Pleyel, Club 13, Maison Kitsuné, Diptyque, SNS, Louis Vuitton, Nochapiq i Christopher Kane dla Joyce HK, Yves Saint Laurent, Uzik. Ale także La Maison Blanche w Paryżu, Claudio Colucci, Colette, Salon Who's Next, l'Atelier Joël Robuchon, Alain Ducasse, Ramon Freixa, Nerua, El Celler de Can Roca, American Vintage, Clark Magazine, Alife, projektant Stéphane Parmentier, Paula Juchy, Jean André dla Poyz & Pirlz, l'hôtel Amour, Galerie Triode, Julie Gaillard, Index of design.Non Sans Raison produkuje spersonalizowaną porcelanę Spodki, talerze i wiele innych elementów z białej porcelany można spersonalizować za pomocą starannie naniesionych motywów (malowane krawędzie, inkrustacje...), a nawet logo, sloganów, emblematów lub napisów w określonych kolorach firmy, marki lub organizacja . Możliwe jest również tworzenie projektów na zamówienie, zamówienia specjalne lub stworzenie porcelany na każdą potrzebę.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek