Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Nola Industrier

Nola Industrier - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Nola Industrier: odkryj ceny, katalogi i nowości

Nola Industrier jest twórcą zrównoważonych mebli projektowych do środowisk miejskich. Nola od prawie 40 lat opracowuje i dopracowuje pomysły, produkty i wizje przestrzeni miejskich. Od koncepcji do produkcji współpracujemy z wiodącymi szwedzkimi projektantami i architektami, a zrównoważona produkcja odbywa się w całości w Szwecji.Nola oznacza jakość, estetykę i zrównoważony design w czasie. Nagradzane projekty i meble miejskie do przestrzeni miejskich i projektów publicznych.Począwszy od czasów, gdy kolor rzadko pojawiał się w projektach przestrzeni publicznych, odważyliśmy się wprowadzić odważną paletę kolorów, która uwydatnia produkty outdoorowe. Ponieważ innowacje materiałowe umożliwiły zmniejszenie objętości bez poświęcania wytrzymałości, usprawniliśmy nasze produkty i wprowadziliśmy szczuplejsze modele. A ponieważ architekci i urbaniści stawiali na ergonomię, wprowadziliśmy dostępne projekty, z których mogą korzystać ludzie w każdym wieku. Wraz ze zrównoważonym projektowaniem i zrównoważoną produkcją.Dziś produkty Noli można znaleźć w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych, przestrzeniach publicznych i projektach architektonicznych. Prawie pół wieku projektowania z myślą o miejskim krajobrazie pozwala nam tworzyć wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że środowisko miejskie jest trochę przyjemniejsze, a życie o wiele przyjemniejsze.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek