Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Nobili Rubinetterie

Nobili Rubinetterie - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Nobili Rubinetterie: odkryj ceny, katalogi i nowości

Nobili Rubinetterie została założona w 1954 roku przez ducha przedsiębiorczości Carlo Nobili w Borgomanero (w prowincji Novara, północne Włochy). Pierwsza faza marketingu w dziedzinie kranów i zaworów pozwoliła Carlo Nobili na zdobycie głębokiej wiedzy o produktach i potrzebie oferowania rynkowi wyższej jakości z podejściem przemysłowym. W 1960 roku powstała pierwsza seria baterii, zaczynając od innowacyjnych technologii rzemieślniczych, które pozwoliły Nobili na użycie wysokiej jakości mosiądzu i uniknięcie znacznego rozproszenia związanego z pół-rzemieślniczymi produkcjami tamtych czasów. Mniej odpadów pozwoliło firmie Nobili na produkcję lepszej jakości baterii w konkurencyjnych cenach. Ta filozofia ukształtowała badania przemysłowe firmy, którą obecnie zarządza Carlos Kinder (Alberto, Pierluigi, Maria Grazia) i jego wnuczek (Carlo Alberto Nobili). W latach 80., kiedy powstały nowe technologie mieszania, Nobili Rubinetterie opracowało ceramiczny wkład dyskowy i zainwestowało w badania technologiczne w celu oszczędzania wody. Rozwój przemysłowy skłonił Nobili do kontynuowania procesu internacjonalizacji, dzięki któremu firma stała się prawdziwym pionierem w tym sektorze w ponad 87 krajach na całym świecie. Zajmując się rygorystycznymi regułami rynków zagranicznych, Nobili zwróciło uwagę na jakość każdego najmniejszego detalu, co gwarantują ważne międzynarodowe certyfikaty. Prawie trzy miliony artykułów z zakładu produkcyjnego Suno przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, przy czym ponad 2000 godzin rocznie poświęca się na testy laboratoryjne. Zakład produkcyjny Suno (NO) zajmuje powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych i jest sklasyfikowany jako „firma zeroemisyjna” dzięki systemowi fotowoltaicznemu z 9 000 paneli. System ten może zapewnić całkowitą niezależność energetyczną i zagwarantować wyrafinowane rozwiązania chroniące środowisko. Jest to prawdziwie „zielony” zakład produkcyjny, spełniający wymogi AIA (Integrated Environmental Authorization), potwierdzający zaangażowanie firmy w ochronę środowiska.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek