Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Nikari

Nikari - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Nikari: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 1967 roku firma Nikari Oy jest producentem zrównoważonych produktów do projektowania drewna o wyjątkowej jakości. Produkujemy meble drewniane i wyposażenie wnętrz na wymiar z lokalnie certyfikowanego drewna do użytku publicznego i prywatnego. Nasz założyciel - mistrz stolarski i projektant Kari Virtanen - współpracował z największymi fińskimi architektami i projektantami, takimi jak Alvar Aalto i Kaj Franck. Dzięki jego wieloletniej determinacji, aby skupić się na drewnie i jego korzyściach dla środowiska, zdobyliśmy rozległą wiedzę na temat fińskiego drewna i materiałów do obróbki powierzchni, takich jak oleje, woski i mydła.Warsztat Nikari znajduje się w pięknej, wyjątkowej wiosce Fiskars w południowo-zachodniej Finlandii, w najstarszym warsztacie maszynowym w kraju.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek