Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Natufia

Natufia - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Natufia: odkryj ceny, katalogi i nowości

Natufia jest międzynarodową, nagradzaną nagrodą Techstars firmą wspieraną przez Europejski Instytut Technologii, która w ostatnich latach rosła w siłę w Europie, USA i MEA, oferując wiodący wysokiej klasy hydroponiczny zestaw kuchenny do żywności na miejscu, rok z roślin ekologicznych -okrągła ze strąkami nasion typu Nespresso w w pełni zautomatyzowanym, przyjaznym dla środowiska środowisku.Jedna jednostka może jednocześnie uprawiać 32 rośliny. Zaprojektowany przez kucharzy Michelin dla szefów kuchni, do przestrzeni komercyjnych, wielofunkcyjnych i mieszkalnych. Łącząc w sobie prostą funkcjonalność i elegancję, urządzenie jest w pełni zintegrowane i pasuje jak amerykańska lodówka (woda wł./wył., wifi i zasilanie).

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek