Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mymosaic

Mymosaic - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mymosaic: odkryj ceny, katalogi i nowości

MYMOSAIC to innowacyjny i pionierski wynik, oparty na koncepcji tradycyjnej mozaiki, przyglądający się najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologiom dekoracji wnętrz i na zewnątrz. MYMOSAIC może przekształcić dowolny obraz cyfrowy we w pełni konfigurowalną mozaikę 3D. Międzynarodowa grupa robocza pochodzenia włoskiego z siedzibą w Nowym Jorku tworzy i rozwija technologie gwarantowane międzynarodowymi patentami oraz zgodnie ze światowymi przepisami dotyczącymi użytku publicznego i prywatnego. MYMOSAIC posiada silną i zorganizowaną sieć sprzedaży oraz projekty referencyjne w Stanach Zjednoczonych, a dziś koncentruje się na rynku europejskim z włoskim producentem narzędzi. Wydajność produkcyjna MYMOSAIC pozwala na realizację zarówno dużych, jak i małych projektów niestandardowych, gwarantując zawsze te same wysokie standardy jakości, wysoką produktywność i skrócone czasy realizacji.Dlaczego MYMOZAIK? MYMOSAIC opracował opatentowany nanopolimer, który odtwarza dowolny obraz cyfrowy w płytkach mozaikowych, z tesserami, które można w pełni dostosować pod względem kształtu i rozmiaru. Produkt jest lekki i cienki, co daje możliwość aplikacji na istniejące już nawierzchnie, unikając kosztów rozbiórki Powtarzalność w czasie i równomierność grubości, nie zapominając o wysokiej wydajności i skróconym czasie realizacji.Mozaika bez granic Poniżej możesz docenić nasze najwybitniejsze atuty, które odróżniają MYMOSAIC od innych płytek dostępnych na rynku.- Cienka grubość: Przy grubości zaledwie 0,07 cala (2 mm) MYMOSAIC można nakładać na dowolną powierzchnię, szczególnie - w przypadku renowacji - istniejące płytki lub wykładziny.- Lekki: Przy zaledwie 1,2 kg na metr kwadratowy MYMOSAIC można nakładać na wszystkie powierzchnie, zwłaszcza płyty gipsowo-kartonowe, sufity, meble, windy i wszystkie materiały o niskim obciążeniu.- Elastyczność: MYMOSAIC jest elastyczny i może stukać wokół zakrzywionych kształtów.- Na zewnątrz: płytki MYMOSAIC są odporne i bardzo trwałe na zewnątrz. MYMOSAIC może inspirować różne zastosowania dzięki wysokiej wydajności w każdych warunkach pogodowych.- Podświetlany: Oprócz wszystkich cech wyróżniających, MYMOSAIC może być również podświetlany, oferując oryginalne efekty optyczne.- Łatwy w montażu: montaż MYMOSAIC jest bardzo intuicyjny: każda płytka jest ponumerowana, a schemat montażu pomaga w zastosowaniu MYMOSAIC.- Pasuje do każdej ściany: MYMOSAIC może poszerzyć obraz na niekończących się powierzchniach: OGRANICZENIEM JEST TWOJA ŚCIANA!- Antypoślizgowość: MYMOSAIC pomyślnie przeszedł test współczynnika poślizgu: teraz możesz układać MYMOSAIC na podłogach o dużej wilgotności i na basenach (na życzenie).

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek