Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Musola

Musola - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Musola: odkryj ceny, katalogi i nowości

Musola to innowacyjna firma zajmująca się wyłącznie produkcją mebli ogrodowych we własnych obiektach w celu tworzenia środowisk mieszkaniowych i kontraktowych. Firma, która swoimi produktami tworzy emocje i historie. Atrakcyjne towary o wysokiej jakości powierzchni to znak rozpoznawczy marki.Dzięki wytrzymałości stali nierdzewnej i aluminium pokrytego proszkiem poliestrowym, wygodzie wodoodpornych pianek, które są suche oraz naturalnemu urokowi tkanin Sunbrella. Projekty, które można poczuć i udostępnić. Jej kształty, kolory, wykończenia, a przede wszystkim doznania płynące z jej projektów sprawiają, że Musola jest marką wyjątkową i wyjątkową. Z Musola nie zmieniasz pokoju, zmieniasz postrzeganie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek