Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: MOX

MOX - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. MOX: odkryj ceny, katalogi i nowości

MOX zrodził się z pomysłu, który przyszedł do nas w spokojne popołudnie nad brzegiem jeziora w Zurychu. Postanowiliśmy wtedy stworzyć własną kolekcję mebli i dać młodym projektantom możliwość zaprezentowania swoich projektów i zaprezentowania swoich prac. Nazwaliśmy go MOX (jeden z naszych pierwszych produktów - POOL - samodzielna półka opierająca się o ścianę, zyskała status kultowej i jest wysoko cenioną częścią naszej kolekcji designu).Nasze projekty to zaskakująco dopasowane rozwiązania dla wymagającego klienta, przyzwyczajonego do wysokiej jakości życia i ciężkiej pracy. Funkcjonalność, pierwszorzędne materiały, wysoka trwałość - to cechy charakterystyczne naszej kolekcji, która zasadniczo sprowadza się do połączenia estetyki designerskich mebli do mieszkania i pracy w nowoczesnym środowisku w zabawny i prosty sposób.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek