Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mobilificio Sangiorgi

Mobilificio Sangiorgi - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mobilificio Sangiorgi: odkryj ceny, katalogi i nowości

Historia Mobilificio Sangiorgi rozpoczęła się ponad 80 lat temu w 1937 roku, kiedy Clemente Sangiorgi rozpoczął swoją rzemieślniczą działalność w zakresie produkcji mebli i zdołał współpracować z producentami mebli w całych Włoszech.Z biegiem czasu firma rosła pod względem wielkości i wiedzy, a trzecie pokolenie pracowało we własnej fabryce o powierzchni 4000 metrów kwadratowych , pod marką „Kontrakt”Połączenie wszechstronnych, funkcjonalnych rozwiązań i estetyki, które mogą sprostać potrzebom rynków i klientów.Dzięki najnowszym technologiom produkcja osiągnęła najwyższy poziom personalizacji.Firma „Know-how” umożliwia przyjęcie rozwiązania szytego na miarę w oparciu o specyficzne wymagania każdego klienta.Poszukiwanie materiałów odbywa się precyzyjnie i w oparciu o logikę, w której absolutny priorytet stawia jakość, dbałość o szczegóły i próba połączenia tradycji z awangardą.Mobilificio Sangiorgi wierzy w zieloną filozofię. Deski używane do wszystkich kreacji to eko-deski z certyfikatem FSC, wykonane z drewna pochodzącego z sprawiedliwie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Materiały te określa się jako ekologiczne.Proces produkcyjny jest w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zrównoważonego środowiska.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek