Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mminterier

Mminterier - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mminterier: odkryj ceny, katalogi i nowości

mminterier to firma rodzinna, która od 1992 roku koncentruje się na produkcji mebli tapicerowanych do mieszkań komercyjnych i prywatnych i jest jednym z wiodących czeskich producentów. Program produkcyjny obejmuje kilkadziesiąt modeli, które charakteryzują się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem. Dzięki współpracy ze znakomitymi projektantami i uznanymi producentami tkanin, mminterier jest w stanie zaoferować gamę produktów o wysokiej jakości i oryginalnym wzornictwie Red Dot Design w Essen.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek