Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka ogrodowa z drewna tekowego / ławka ogrodowa Il Giardino di Legno Emily Zobacz większe

Szafka ogrodowa z drewna tekowego / ławka ogrodowa Il Giardino di Legno Emily

KOD: 250sd843

ID: 199261

ProducentIl Giardino di Legno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Il Giardino di Legno Emily

Szafka ogrodowa z drewna tekowego / ławka ogrodowa

Dane techniczne

L. 120 x szer. 40 x wys. 50 cm

Opis

Jego podwójny charakter rozciąga się na jego rzeczywiste funkcje: siedzisko i schowek. Znakomita odpowiedź na wszystkie Twoje codzienne potrzeby związane z przechowywaniem. Wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne drewna teakowego z wykończeniem olejem i woskiem. Na zamówienie dostępne w różnych wykończeniach.

Tagi

Il Giardino di Legno, Emily, Meble ogrodowe, Szafy ogrodowe, Ławki ogrodowe, Szafka ogrodowa, Ławka ogrodowa, Szafy ogrodowe w stylu współczesnym, Szafy ogrodowe z drewna, Szafy ogrodowe w stylu tekowym, Ławki ogrodowe w stylu współczesnym, Ławki ogrodowe z drewna, Ławki ogrodowe w stylu tekowym, Ławki ogrodowe z miejscem do przechowywania

Napisz opinię

Szafka ogrodowa z drewna tekowego / ławka ogrodowa Il Giardino di Legno Emily

Szafka ogrodowa z drewna tekowego / ławka ogrodowa Il Giardino di Legno Emily

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek