Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mimic

Mimic - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mimic: odkryj ceny, katalogi i nowości

Mimic to idealna metamorfoza w dziedzinie mebli łazienkowych. Mimic daje swobodę projektantom przestrzeni, ułatwiając im szanowanie i wdrażanie ich wyborów estetycznych. Możliwe jest również stworzenie otoczenia minimalistycznego i jednorodnego, bez zakłóceń i z niezrównaną elegancją, ponieważ cała kolekcja wykonana jest z gresu laminowanego.Oprócz strony estetycznej Mimic posiada również doskonałe właściwości techniczne. Odporność i trwałość to przymiotniki, które pomagają opisać gamę Mimic.Mimic jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i faktur, o grubości 3,5 mm i 5,5 mm oraz w wykończeniach Natural, Silk, Glossy i Polished.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek