Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mille997

Mille997 - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mille997: odkryj ceny, katalogi i nowości

Mille997 to młoda firma z zakładami produkcyjnymi pomiędzy Sassuolo i Reggio Emilia w północnych Włoszech, powstała z połączenia doświadczenia i innowacji w projektowaniu wnętrz. Poprzez owocną współpracę młodych przedsiębiorców i utalentowanych architektów, Mille997 uczyniło „pragnienie zaskoczenia” motywem przewodnim wszystkich swoich kreacji, tworząc niepowtarzalne i oryginalne obiekty projektowe, a także rozwiązania dekoracyjne dla każdego rodzaju przestrzeni życiowejPasja Mille997 do pracy znajduje swoje codzienne zwieńczenie w wysokiej jakości przedmiotach i elementach dekoracyjnych dla tych, którzy stawiają na oryginalność i lubią dekorować przestrzenie z popisemOdżywiona tradycja i know-how mają na celu ciągłą ewolucję potrzeb i gustów w branży meblarskiej, realizację rozwiązań od klasycznych po minimalistyczne, od eleganckich po wszechstronne itp.Mille997 czerpie inspirację z natury, architekta par excellence, który odgrywa wiodącą rolę we wszystkich jej produktach. Potwierdzając tę zasadę, Mille997 realizuje projekty, które budzą pozytywne emocje i są przenoszone do przestrzeni, w których panuje przyjemna atmosferaProdukcja Mille997, która czasami stała się bardzo rzadkim, a raczej komercyjnym materiałem przemysłowym- tapety „Pejzaż”, które prezentują ekskluzywne koncepcje dekoracji przestrzeni, materiałów, powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych jako makroobrazów- dekoracyjne powierzchnie szklane z nadrukami ekskluzywnych wzorów wysokiej jakości na tafli szkła lub w technice przekładkowej (osadzane między dwiema warstwami szkła), gdzie można zastosować siatkę metalową, tkaninę i inne materiały. Specjalna obróbka powierzchni szklanych w celu uzyskania efektu reliefowego, szczególnie odpowiednia do kabin prysznicowych i blatów.Mille997 daje możliwość realizacji projektów szytych na miarę, zgodnie z potrzebami klienta, czy to architekta, projektanta czy dekoratora wnętrz.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek