Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Milantoast

Milantoast - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Milantoast: odkryj ceny, katalogi i nowości

MILANTOAST to włoska firma specjalizująca się w profesjonalnych urządzeniach kuchennych, takich jak tostery i piekarniki. Od 1948 roku opracowują wysokiej jakości domowe elektryczne urządzenia kuchenne do użytku profesjonalnego. Dzięki jakości i niezawodności naszych urządzeń Milantoast jest obecnie firmą międzynarodową, a produkty dostępne są w wielu krajach na całym świecie i cieszą się uznaniem światowej sławy projektantów.Wartości MILANTOAST Najważniejszą wartością firmy są ludzie i pasja, którą wkładają w swoją pracę. Jedną z mocnych stron firmy jest zespół, który dąży do tego samego celu i uczestniczy w rozwoju firmy, a także chęć budowania trwałych relacji partnerskich z dostawcami i klientami. Z tego powodu filozofia MILANTOAST opiera się na kilku prostych, ale fundamentalnych zasadach:- Projektowanie i produkcja tylko we Włoszech, aby zapewnić bardziej bezpośrednią i ścisłą kontrolę- Zgodność ze wszystkimi normami europejskimi i testowanie każdego elementu przed wysyłką- Planowanie projektu i inżynieria stojąca za produkcją każdego nowego modelu, który jest następnie testowany w laboratorium i praktycznie weryfikowany przed wprowadzeniem na rynek, od ponad 70 lat- obsługa klienta 360° przez naszych techników: od wyboru/projektu maszyny, przez sugestie dotyczące optymalnego użytkowania, po obsługę posprzedażowąMILANTOAST: misja przedsiębiorstwaWłochy są znane na całym świecie ze swoich kompetencji w zakresie żywności. W trosce o tradycję kulinarną MILANTOAST koncentruje się i projektuje wysokiej jakości maszyny, które oferują zarówno zaawansowaną technologię i wydajność, jak i doskonałe rezultaty gotowania, aby zapewnić doskonałe pieczenie, gotowanie, chrupanie i złocenie do perfekcji.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek