Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mikomax Smart Office

Mikomax Smart Office - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mikomax Smart Office: odkryj ceny, katalogi i nowości

Mikomax Smart Office to firma z ponad 27-letnim międzynarodowym doświadczeniem w dostosowywaniu powierzchni biurowych do organizacji. Jest ekspertem w tworzeniu nowoczesnych biur, łącząc know-how z zakresu produkcji mebli z własną koncepcją wykorzystania jej we współczesnym miejscu pracy. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki i kultury organizacyjnej swoich klientów, a także rodzaju prowadzonej przez nich działalności i celów, jakie chcą osiągnąć.Mikomax Smart Office to jeden z wiodących producentów rozwiązań akustycznych w postaci Hush Mobile Pods, zaprojektowanych z myślą o różnych zadaniach i potrzebach pracowników. Rozwiązania Hush obejmują moduły do wykonywania połączeń (Hush Phone), prowadzenia spotkań z 4 lub 2 osobami (Hush Meet i Hush Meet S), sale konferencyjne dla maksymalnie 8-10 osób oraz pokoje do pracy w skupieniu (Cicha Praca). Wspólną cechą produktów z linii Hush jest mobilność (posiadają własną podłogę umożliwiającą ich przenoszenie), bardzo dobrą izolację akustyczną, wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny design.Oprócz nowoczesnych Hush Acoustic Pods, w bardzo szerokiej ofercie Mikomax Smart Office znajdują się również takie rozwiązania jak Stand Up Desk do pracy siedzącej lub stojącej z ręczną regulacją wysokości, ściany akustyczne SoniQ oraz ściany Tree jako element małej architektury, mobilny system audytorium o nazwie Ligo, który pozwala na swobodne projektowanie przestrzeni, a także wiele innych rozwiązań, które można znaleźć na stronie producenta konkursu Red Dot i otrzymały najwyższe wyróżnienie, Red Dot: Best of the Best Award for Product Design 2017, za wysoką jakość i przełomowy design.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek