Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Metra

Metra - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Metra: odkryj ceny, katalogi i nowości

METRA jest liderem w dziedzinie wyciskania aluminium i aluminium, oferując światowej klasy wzornictwo i technologię dzięki szerokiej gamie promowanych produktów. Okna i drzwi przesuwne i rozwierne, ściany osłonowe, żaluzje i rolety to tylko niektóre produkty z oferty METRA do zastosowań budowlanych. METRA została założona we Włoszech w 1962 roku przez grupę dalekowzrocznych i wytrwałych przedsiębiorców z wyjątkową wizją. Obecnie grupa zatrudnia ponad 800 pracowników i ponad 5000 firm partnerskich w wyniku ciągłego rozwoju i procesu ekspansji międzynarodowej. We Włoszech istnieją 3 budynki produkcyjne, 4 centra logistyczne i ponad 40 centrów dystrybucji, w tym dystrybutorzy i sprzedawcy detaliczni, wszystkie zarządzane z centrali w Brescii. Metra jest obecnie obecna w Europie i na świecie dzięki sieci handlowej i dystrybucyjnej, która jest w stanie dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi na rynku międzynarodowym poprzez bazy w Kanadzie (produkcja), Austrii, Polsce i Rumunii (sprzęt i dystrybucja) do zaoferowania. . „Rozpowszechnianie kultury i zastosowań aluminium na całym świecie”... ogromna i pełna wyzwań misja, bezpośrednio powiązana i wspierana przez ciągłe prognozy w przyszłość, w której METRA koncentruje się na ciągłym rozwoju i realizacji projektów przy pełnej współpracy ze swoimi klientami i instytucjami. Organizacje badawcze, jednostki certyfikujące i uniwersytety.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek