Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Metalfire

Metalfire - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Metalfire: odkryj ceny, katalogi i nowości

Belgijski producent Metalfire od kilku lat projektuje i produkuje wysokiej jakości kominki otwarte i zamknięte, oferując wyjątkową gamę ponad 100 urządzeń.Cechą charakterystyczną kolekcji Metalfire jest inspirujący design, który od lat wpływa na cały rynek kominkowy. W przeciwieństwie do innych marek, kominek Metalfire został zaprojektowany z myślą o estetyce, poszukiwaniu piękna oraz zamiłowaniu do jedności i spokoju w architekturze całego domu i wnętrza. Design i technologia są zawsze w centrum koncepcji kominków. Dlatego wszystkie nasze kominki są zaprojektowane z połączeniem eleganckiego wzornictwa i funkcji technicznych, które spełniają dzisiejsze i przyszłe standardy. Ze względu na zamiłowanie do czystych detali, prostych materiałów i trzeźwego stylu, kreacje Metalfire to przede wszystkim produkty designerskie, zarówno w szerokim asortymencie standardowym, jak i oczywiście w niezliczonych możliwościach opcji i personalizacji. Efektem jest produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, ścianę i mebel. Szeroka gama opcji dostosowywania, obramowań i rozszerzeń nadaje kominkowi osobisty podpis architekta lub projektanta wnętrz i subtelnie uzupełnia projekt całego wnętrza.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek