Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Metal&Wood

Metal&Wood - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Metal&Wood: odkryj ceny, katalogi i nowości

W ciągu ostatniej dekady firma Metal & Wood opracowała wyróżniającą się kolekcję minimalistycznych, funkcjonalnych mebli o oryginalnej jakości. Produkty z metalu i drewna starają się zintegrować poprzez materiały, linie i kształty z miejscem, w którym zostaną umieszczone, czy to prywatna rezydencja, hotel, klub czy nowa przestrzeń konceptualna. Każdy z elementów metalowych i drewnianych jest wykończony w zdecydowanie wysokiej jakości dzięki głębokiej obróbce drewna, adaptacji prostych, starożytnych i sprawdzonych technik do nowoczesnych, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkową estetyką pracy ręcznej. Wierzą w design, którym można się cieszyć przez całe życie.Proces twórczy z metalu i drewnaKażdy mebel jest dopracowywany i udoskonalany, aż będzie gotowy do włączenia do kolekcji. Pomysły na produkt są najpierw rysowane ręcznie, a następnie modelowane bezpośrednio w warsztacie. W pierwszej fazie stosuje się podejście praktyczne: proces twórczy nie ogranicza się zatem do tworzenia prototypów i renderingów, ale jest momentem eksperymentowania, zawsze w ruchu i nieustannie ewoluującym.Materiały z metalu i drewnaTradycyjne wykończenie drewna to wykończenie olejne głęboko zakorzenione w drewnie. W zależności od drewna i przeznaczenia każdy przedmiot przechodzi siedmiostopniowy proces olejowania i polerowania, który jest wyjątkowy. W miarę dojrzewania litego drewna każdy element nabiera z czasem niepowtarzalnego charakteru. Cały metal jest ręcznie gięty, spawany warsztatowo, szlifowany lub polerowany, ręcznie piłowany i zawsze wolny od kitu. Stalowa powierzchnia jest malowana proszkowo lub bezbarwnie lakierem motocyklowym. W zależności od integralności strukturalnej przedmiotu i metalu, który ma być użyty, różne metale i wykończenia, takie jak stal nierdzewna, miedź lub mosiądz, są również dostępne pojedynczo lub na zamówienie, zgodnie z ich wyróżniającym się innowacyjnym charakterem. Oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo służy do odkrywania z klientem różnych materiałów, wymiarów i ustawień. Firma stale pracuje również nad swoimi projektami, dostosowując je do różnych kształtów i form, przekształcając je w nowe przestrzenie. Uważają, że dobry mebel, stając się samodzielnym antykiem, powinien pasować do zajmowanej przestrzeni.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek