Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mentemano

Mentemano - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mentemano: odkryj ceny, katalogi i nowości

Mentemano to mediolańska firma produkująca meble i wyposażenie zaprojektowane przez architekta Gisondę. Jest to projekt, który ma na celu rozwinięcie własnego myślenia projektowego z jednym wspólnym wątkiem, który ma na celu poprawę jakości, dbałości o szczegóły i materiały, projekt gwarantujący estetykę i funkcjonalność dla produktów, które ze sobą współgrają.Cała produkcja odbywa się we Włoszech, w rejonie Mediolanu, wykorzystując ogromny potencjał znanych rzemieślników i pracowników przemysłowych i wyrażając historyczne cechy projektowe tego terytorium.KoncepcjaProdukty Mentemano, o silnym i łatwo rozpoznawalnym charakterze, wyrażają się poprzez minimalistyczne linie z dużą dbałością o szczegóły, wykończenia i materiały.Ciągłe badania mające na celu eksperymentowanie prowadzą do połączenia różnych materiałów dla każdego mebla, podkreślając jego estetykę i funkcjonalność. Region Lombardii, który gwarantuje jakość i niepowtarzalność Made in Italy w każdym produkcie.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek