Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Memedesign

Memedesign - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Memedesign: odkryj ceny, katalogi i nowości

MEMEDESIGN to młoda i dynamiczna włoska firma z siedzibą w Rimini, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji kolorowych przedmiotów i wyposażenia wnętrz.Głównym celem jest tworzenie funkcjonalnych przedmiotów codziennego użytku, ale zaprojektowanych z taką kreatywnością, by zadziwiać, bawić i projektować, by być bohaterami przestrzeni, w którą są wstawione.PRZYDATNE, MODNE I NIGDY BANANNE: to filozofia firmy na trudnym rynku, na którym czasami brakuje pomysłów.Nowoczesny i współczesny design, czasem wręcz uwodzicielski miękkimi i krętymi kształtami, który bardzo dobrze pasuje do wszystkich stylów życia, przyciągnął uwagę włoskich i zagranicznych klientów, mediów i influencerów czy widoczne śruby. Absolutne WYKONANIE, zarówno pod względem planowania, jak i projektowania, wykonane z miłością, pasją i wiedzą.Wesoły i przyjacielski duch, typowy dla regionu pochodzenia, widoczny jest poprzez dominujący w całej kolekcji kolor, do wyboru spośród żywej i bogatej gamy 15 kolorów, które są co roku aktualizowane w oparciu o trendy w modzie.Oprócz wzornictwa i jakości MEMEDESIGN wyróżnia się na tle konkurencji 4 cechami:- Brak minimalnej ilości zamówienia- Duża liczba kolorów- Niestandardowe projekty i umowyOd tego roku dostępna jest również kolekcja outdoorowa, kolekcja, którą MEMEDESIGN wyobraża sobie jako prawdziwy ogród krainy czarów, 100% MADEINITALY. Głównym aktorem jest zawsze metal w jasnych kolorach, obok innych innowacyjnych materiałów, takich jak wysokowydajne włókna i lekki beton.Ponadto MEMEDESIGN chce dać przestrzeń innowacyjnym pomysłom i pasjom młodych projektantów, którzy chcą tworzyć produkty o wielokulturowym powołaniu.Nazwa MEME pochodzi od memetyki, nowoczesnej nauki badającej „memy”, jednostkę miary idei w społeczeństwie. Tak więc w nazwie wpisana jest także misja firmy, innowacja idei, że sztywne materiały można wyginać, aby stworzyć wesoły i piękny produkt, odpowiedni dla osób w różnym wieku i w różnym stylu. Drugim celem jest fuzja, łączenie różnych materiałów w celu stworzenia niezwykłych i niepowtarzalnych połączeń.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek