Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: MD House

MD House - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. MD House: odkryj ceny, katalogi i nowości

MD House oferuje koncepcję wzorniczą inspirowaną podstawowym pięknem, harmonijnymi liniami i kolorami, wysokiej jakości okleiną drewnianą, matowymi i błyszczącymi lakierami oraz nienagannymi wykończeniami z ręcznie wykonanymi detalami, takimi jak drzwiczki szafek z drewnianymi panelami z pustymi rdzeniami. Każdy proces produkcyjny jest realizowany wewnętrznie przez firmę, która uwielbia szerzyć kulturę włoskiego designu i know-how.W teraźniejszości naznaczonej globalizacją i rewolucją cyfrową ludzie muszą dostosowywać się do ciągle zmieniających się, czasem nieprzewidywalnych scenariuszy. Każdy z nas poszukuje punktu równowagi, przyjaznej i kojącej przestrzeni dla duszy i zmysłów, ale jednocześnie dynamicznej i lekkiej, aby łatwo dostosować się do zmian tworzących dużą intensywność emocjonalną. Przestrzeń domowa nie ukazuje się w naszej głowie, lecz ją ewokuje niczym synestezja. Synestezja istnienia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek