Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Matcha

Matcha - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Matcha: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 2004 roku przez Shogoro Uemura, Iyashi Dôme powstała z prostej zasady: zaspokoić prawdziwą potrzebę dobrego samopoczucia i głębokiego przywrócenia równowagi ciała dzięki japońskiej saunie.Iyashi Dôme to długie urządzenie do leczenia podczerwienią przeznaczone dla profesjonalistów w dziedzinie dobrego samopoczucia, estetyki i zdrowia od ponad 15 lat!Wywodząca się z japońskiej zaawansowanej technologii, terapia podczerwienią Iyashi Dôme jest wolną od ryzyka, delikatną i potężną techniką, która pozwala ciału znacznie podnieść temperaturę, aby działać na detoksykację, odchudzanie, sen, starzenie się skóry, przygotowanie mięśni oraz regenerację i relaksację.W Japonii istnieje starożytna praktyka detoksykacji organizmu zwana „Suna Ryoho”, szczególnie w południowym regionie Ibusuki. Od ponad 300 lat Japończycy biorą tradycyjne kąpiele w gorącym piasku i zakopują się w piasku niektórych naturalnych gorących źródeł. Ta forma terapii usuwa toksyny z potu i oczyszcza organizm. W tych szczególnych miejscach ziemia oddaje ciepło warstwie piasku otaczającej zanurzone ciało i nadaje mu cenne właściwości w najprostszy możliwy sposób dzięki technologii, która opanowała zasadę Japończyków. I tak, urządzenie Iyashi Dôme zostało stworzone, aby zapewnić każdej osobie dostęp do korzystnych zabiegów zarówno dla ciała, jak i umysłu, wykraczających poza ustalone standardy i zapewniając optymalne wyniki poprzez prowadzenie badań mierzących wyniki publikacjami medycznymi. Również poprzez rozwój nowych koncepcji i produktów z partnerami wysokiej jakości w celu stworzenia unikalnej i holistycznej różnorodności leczenia. Aby to zrobić, Iyashi Dôme współpracuje z panelem ekspertów w dziedzinie zdrowia, aby nieustannie przesuwać granice. Z tego powodu urządzenie jest obecnie dostępne w ponad 30 krajach, po prostu ustnie!

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek