Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Martela

Martela - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Martela: odkryj ceny, katalogi i nowości

Martela to jeden z liderów rynku skandynawskiego w branży mebli biurowych. Pasja do oferowania najlepszych miejsc pracy kieruje firmą od siedemdziesięciu lat.Oprócz innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań meblowych Martela projektuje i realizuje różnorodne usługi związane z miejscem pracy.Martela pomaga poprawić samopoczucie pracowników przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności wykorzystania przestrzeni w miejscach pracy, szkołach i obiektach socjalnych.Martela projektuje i tworzy najlepsze przestrzenie do pracy i środowiska do nauki dla swoich klientów. Oferujemy ergonomiczne rozwiązania dla nowoczesnych środowisk pracy - do pracy mobilnej i biur opartych na aktywności. Naszym celem jest oferowanie najlepszej obsługi w branży oraz wysokiej jakości i innowacyjnych produktów. Szybkie dostawy i sprawna sieć dostaw pomagają nam osiągnąć ten cel.Martela jest największą firmą w swoim sektorze w Finlandii i jedną z trzech największych w krajach skandynawskich. Oferujemy również szerszy niż ktokolwiek inny zakres usług wspierających konserwację i modyfikację rozwiązań wewnętrznych. Oferujemy kompleksową usługę, która może objąć cały proces zmiany, od początkowej inwentaryzacji i projektowania po usuwanie i konserwację.Martela to firma rodzinna założona ponad 70 lat temu, a jej akcje są notowane na giełdzie OMX Nordic Exchange Helsinki. Firma posiada zakłady produkcyjne w Finlandii i Polsce. Nasze główne rynki to Finlandia, Szwecja i Norwegia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek