Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Marrone + Mesubim

Marrone + Mesubim - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Marrone + Mesubim: odkryj ceny, katalogi i nowości

W 2014 roku kosmokulinista Joshua Latner (Mesubim) spotkał elitarnych producentów profesjonalnych kuchni Armando Pujatti i Maurizio Fantina (Marrone). Dzięki wspólnej pasji do gotowania na wysokim poziomie, inspiracja była nieunikniona. Rezultatem jest Marrone + Mesubim.Teraz to pionierskie stowarzyszenie stworzyło nową kulinarną wizję z radykalnym 3-metrowym licznikiem wielofunkcyjnym. To domowe gotowanie na poziomie nigdy wcześniej nie widzianym ani niespotykanym.Home Professional Culinary System jest wynikiem 6 lat badań, projektowania i testów. Każdy element, od materiałów po dostawców, podlega najwyższym standardom jakości, wyglądu i wydajności.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek