Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Markilux

Markilux - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Markilux: odkryj ceny, katalogi i nowości

markilux jest jedną z największych niemieckich marek markiz i od ponad 40 lat czyni życie na balkonie i tarasie jeszcze lepszym. markilux posiada dwie umiejętności do tego zadania: z jednej strony techniczne rozumienie projektowania, az drugiej wyróżniającą się znajomość tekstyliów. markilux projektuje i produkuje we własnym zakresie każdą część wytrzymałych, lekkich i kreatywnych rusztowań i mechanizmów – na miarę, dla Twojego słonecznego miejsca.Markizy Made in GermanyNawet najbardziej eleganccy projektanci nie będą chcieli zrezygnować z tych kryteriów dla swojej markizy. Markiza jest częścią elewacji i pomaga w ten sposób kształtować ogólne wrażenie budynku. Idealnie integruje się z pożądaną przez architekta koncepcją projektową i zawiera stylistyczne elementy architektury lub dyskretnie je inscenizuje. Chęć wprowadzenia na rynek czegoś nowego, wartościowego i atrakcyjnego wizualnie to strategia marki markilux, która się sprawdza. Wszystkie produkty markilux są w 100% Made in Germany. Piękne poszycia do Twojej markilux (które można również zamówić osobno) są również projektowane i produkowane przez markilux. Nie bez powodu firma jest liderem na rynku – jej klienci postrzegają ją jako eksperta w dziedzinie atrakcyjnej ochrony przeciwsłonecznej. Parasole, które wystarczają na małą wieczność.Międzynarodowe nagrody za wzornictwoPowstało wiele doskonałych modeli markiz, zwłaszcza we współpracy z profesorem projektowania Andreasem Kramerem. Zarówno przed komisją, która przyznaje nagrodę Red Dot Award, jak i iF Award, markizy były w stanie przekonać jury swoim wyjątkowym i harmonijnym wzornictwem. Oprócz wielu innych nagradzanych produktów, przykładami są wolnostojąca markilux planet, zmotoryzowana markilux ES-1, klasyczna markiza z ramionami przegubowymi markilux 1500 i markiza kasetowa markilux MX-1 compact.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek