Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Margres

Margres - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Margres: odkryj ceny, katalogi i nowości

Margres jest wiodącą firmą w Portugalii zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości i luksusowych płytek z gresu porcelanowego do podłóg i ścian. Produkuje w swojej fabryce w Ilhavo (Aveiro) od 1982 roku i jest jednym z pierwszych producentów kamionki porcelanowej na świecie. Od tego czasu Margres przyczynił się do ustanowienia porcelany jako nowego standardu w świecie ceramiki, zdolnego sprostać najbardziej wymagającym potrzebom współczesnej architektury. Margres jest częścią jednej z najważniejszych włoskich grup ceramicznych (Panariagroup), obecnej na rynkach międzynarodowych za pośrednictwem kilku prestiżowych marek.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek