Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Marelli

Marelli - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Marelli: odkryj ceny, katalogi i nowości

Giulio Marelli jest firmą rodzinną od 1964 roku, uważną na rynek, klienta i system sprzedaży.Oferujemy naszym klientom trzy różne kolekcje, aby zaspokoić różne potrzeby rynków kontraktowych, mieszkaniowych i luksusowych.Jakość, innowacyjność, terminowość i obsługa klienta to elementy charakteryzujące naszą ofertę.Elastyczność i indywidualna obsługa to nasza zdolność do wspierania najbardziej wymagających klientów usługą szytą na miarę.100% Made in Italy: ciągłe badania łączące tradycję rzemieślniczą w celu eksportu zdolności produkcyjnych systemu produkcyjnego Brianza na cały świat.Nasz salon znajduje się w Meda, nowoczesnym i fascynującym środowisku, w którym możesz odkryć wszystkie nasze produkty.Firma od lat jest obecna na najważniejszych targach branżowych. Od czterdziestu lat bierzemy udział w Salone del Mobile w Mediolanie, a od dziesięciu lat wystawiamy się również na targach Orgatec w Kolonii i Crocus Expo w Moskwie.Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości materiałów i wykonania.W fazie projektowania staramy się zrównoważyć wymagania projektowe i zrównoważenia samego produktu i materiałów.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek