Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mara

Mara - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mara: odkryj ceny, katalogi i nowości

Mara to historyczna włoska firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych, estetycznych i funkcjonalnych systemów oraz elementów mebli do biura, społeczności i życia codziennego. Rygorystyczne i skrupulatne badania, innowacyjne i zaawansowane technologie produkcyjne pozwalają firmie Mara realizować wszystkie etapy produkcji w swoich warsztatach w Brescii: od cięcia laserowego po spawanie, gięcie i malowanie.Dużą uwagę przywiązuje się również do wymagań bezpieczeństwa i odporności na ogień oraz uzyskania europejskich certyfikatów, które pozwalają nam proponować produkty w przetargach dla przestrzeni publicznych: kolekcje stołów, siedzisk i dodatków rozprowadzane na całym świecie, tworzące stymulujące środowiska do tworzenia życia i pracy oraz poprawy samopoczucia i komfortu ludzi.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek