ZNAK PUBLICZNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wolnostojący znak zewnętrzny Nola Industrier SIGN-Up Zobacz większe

Wolnostojący znak zewnętrzny Nola Industrier SIGN-Up

KOD: 250sdnolaindustriersign-up

ID: 218746

ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentNola Industrier

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nola Industrier SIGN-Up

Wolnostojący znak zewnętrzny

Dane techniczne

Szerokość: Ø 24 cm
Wysokość: 129 cm

Opis

Ten wolnostojący stojak na znaki wewnętrzne to doskonały sposób na to, by coś zostało zauważone. Rejestracja jest wyposażona w ciężką żelazną stopkę, która utrzymuje ją bezpiecznie na miejscu, gdy jest umieszczona na zewnątrz. Ramka jest wykonana z myślą o oprawce menu, ale nadaje się również do szyldów, obrazów, logo i ogłoszeń. Chociaż Sign-up można umieścić na zewnątrz, zalecamy, aby każdy materiał wyświetlany w ramie był laminowany lub wodoodporny. Wyświetlacz jest dostosowany do rozmiaru arkusza A3.

Tagi

Nola Industrier, Claesson Koivisto Rune, W górę, Wyposażenie budynków publicznych, Znaki miejsc publicznych, znak, Projektowanie znaków miejsc publicznych, Aluminiowe znaki miejsc publicznych, Metalowe znaki miejsc publicznych, Stalowe znaki miejsc publicznych, Znaki miejsc publicznych na zewnątrz, Wolnostojące znaki miejsc publicznych

Napisz opinię

Wolnostojący znak zewnętrzny Nola Industrier SIGN-Up

Wolnostojący znak zewnętrzny Nola Industrier SIGN-Up

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek