ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przyścienna pergola aluminiowa Unosider SUITE Zobacz większe

Przyścienna pergola aluminiowa Unosider SUITE

KOD: 250sdunosidersuite

ID: 241609

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider SUITE

Przyścienna pergola aluminiowa

Dane techniczne

od 3×3 do 7×6,5 metra + modułowe rozszerzenia
Dostępny rozmiar niestandardowy

Opis

Suite to pochylona pergola z wysuwanymi markizami i część nowoczesnej kolekcji Unosider. Markizy skośne z PVC z przesuwanymi tkaninami, wykonane w celu zagwarantowania doskonałej wodoodporności, są sterowane za pomocą pilota na podczerwień do całkowitego lub częściowego otwierania i zamykania (jak również w pozycjach pośrednich). Wyjątkowo grube profile aluminiowe pozwalają na maksymalny zwis ze ściany wynoszący 6,5 metra i rozpiętość belek do 5 metrów. Belka czołowa posiada okap odprowadzający wodę do podstawy słupków. Aby zapewnić całkowitą ochronę, dostępne są również boczne pionowe zasłony przesuwne z kryształu lub PCV, zarówno w wersji ręcznej, jak i zdalnie sterowanej: przekształcając w ten sposób konstrukcję w werandę, z której można korzystać nawet w chłodniejszych porach roku.

Tagi

UNOSIDER, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergole, Pergole aluminiowe, Pergole metalowe, Pergole plastikowe, Pergole PCV, Pergole naścienne, Pergole z przesuwaną osłoną, Pergole zmotoryzowane, altanka, pergola, pergola, altana

Napisz opinię

Przyścienna pergola aluminiowa Unosider SUITE

Przyścienna pergola aluminiowa Unosider SUITE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek