ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Altana aluminiowa Unosider RESORT Zobacz większe

Altana aluminiowa Unosider RESORT

KOD: 250sdunosiderresort

ID: 241605

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider RESORT

Altana aluminiowa

Dane techniczne

3 x 3 do 4 x 4 metry
Dostępny rozmiar niestandardowy

Opis

Ta altana o aluminiowej konstrukcji jest przeznaczona dla miłośników czystych, podstawowych linii, którzy szukają wygodnego schronienia przed palącym słońcem. Pokrycie z mikroperforowanej SOLTIS 86 gwarantuje najlepszą ochronę przed promieniami UV, a specjalny system mocowania zapewnia montaż i demontaż w ciągu 10 minut.

Tagi

UNOSIDER, Altany ogrodowe, Zadaszenia i markizy ogrodowe, altany, Altany ogrodowe aluminiowe, Altany ogrodowe metalowe, altany

Napisz opinię

Altana aluminiowa Unosider RESORT

Altana aluminiowa Unosider RESORT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek