ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przyścienna pergola z PVC i stali Unosider PRESTIGE Zobacz większe

Przyścienna pergola z PVC i stali Unosider PRESTIGE

KOD: 250sdunosiderprestige

ID: 241604

Rok produkcji2017
ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider PRESTIGE

Przyścienna pergola z PVC i stali

Dane techniczne

od 4x4 do 10x10 metrów
Dostępny rozmiar niestandardowy

Opis

Specyfikacja konstrukcji sprawia, że jest to wyjątkowe i wartościowe. Charakterystyczną cechą tego produktu są zdobione przednie okapy z opcjonalnym metalowym tłem pod belką.

Tagi

UNOSIDER, Prestige, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergole, Pergole metalowe, Pergole stalowe, Pergole ze stali i PCV, Pergole naścienne

Napisz opinię

Przyścienna pergola z PVC i stali Unosider PRESTIGE

Przyścienna pergola z PVC i stali Unosider PRESTIGE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek